Menüü

Läti spad

Läti spa hotellid on oma olemuselt natukene teistsugused kui Eesti omad. See tähendab, et enamus Läti spaad on pigem väikesed, kus on mõned basseinid ning saunad. Tuntumad Läti spad asuvad hoopiski Jurmalas, mis on ka eestlastele populaarne puhkamispaik. Jurmala teeb eriliseks selle pikk rannajoon ning mõnus väike vanalinnake. Üks tuntum ja ka eestlaste seas populaarsem Läti spa on Jurmala Spa, mis asub vanalinna ääres. Maja on kõrge ning tubadest avaneb kena vaade. Lisaks Jurmala Spale on populaarsed spaad Baltic Beach Hotel ja Lielupe Hotel SPA. Mõlemad asuvad ranna ääres. Beach Hotellil on mõnus see, et sisebassein on merevaatega ning suvele mõeldes on hotellil ka oma erarand.

Azeri Spa

Sigulda ääres Ezeri Spa hotell, mille eripäraks on heale spaale ka mõnus looduskeskkond. 

Spa hotellid Riias

Riia on eestlastele tuntud reisisihtkoht, olgu selleks siis puhkus või ostlemine või edasi reisimine lennujaamast. Samas on Riias olemas ka mõned spaahotellid, mille külastamist võib kaaluda. Suurem osa neist asuvad vanalinnas või siis selle lähiümbruses. Welltoni hotelliketil on vanalinnas koguni kolm erinevat spaahotelli:

 

Kõikides nendes on natuke erinevad spaaosakonnad. Centrum Hotell, mis otse vanalinnas asub, on ainuke suurema basseiniga (8 meetrit) hotell vanalinnas. Mitmetes hotellides on olemas ka eraldi spaaosakonnad, kus saab nutida erinevaid hoolitsusi. Näiteks Riia üks tuntumaid hotelle Radisson Blu Latvija peidab endas rahvusvaheliselt tunnustatud ESPA spaad. Ka seal on suurem bassein ning erinevad saunad.

Lisaks on Lätis erinevaid väikeseid butiikspaasid, millest mõned asuvad mõisates nagu näiteks luksuslik Liepupe mõis, kus lisaks majutusele on olemas mõnus spaaosa. Seeon hea võimalus puhata keset loodust ning nautida luksust. Eraldi väärib veel märkimist Silene Resort & Spa, mis asub järve kaldal keset metsa. Lisaks avaratele tubadele on kompleksis oma spaa osa ning uhke restoran.

Loe rohkem: 

See veebisait kasutab küpsiseid, et tagada veebisaidil parim kogemus.